تبلیغات
فوتبالیست - باشگاه ذوب آهن

آدرس آی پی:
سیستم عامل:
نسخه: بیت
اندازه تصویر:

فوتبالیست - باشگاه ذوب آهنصفحه خانگی اضافه به علاقمندی ها نسخه ی موبایل

نویسندگان

آمار

کل مطالب ارسالی:
کل نویسندگان:
بازدید امروز:
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل:
بازدید کل :
آخرین بازید :
آخرین بروزرسانی:

خوش آمدید
موضوع: باشگاهای ایرانی | نویسنده: هادی


باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان در سال 1347 همزمان با راه اندازی تاسیسات عظیم کارخانه ذوب آهن و شهرک وابسته این باشگاه ورزشی تاسیس یافت

این باشگاه فعالیت‌های ورزشی خود را در رشته‌های فوتبال، والیبال، بسکتبال، کشتی، وزنه برداری، تنیس روی میز و شنا آغاز کرد. باشگاه ذوب آهن با دارا بودن 159 تیم ورزشی در چند سال اخیر از لحاظ فنی و عمرانی رشد کمی و کیفی فراوانی داشته است.

باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن در سالهای 1375 و 1376 و 1378 به عنوان باشگاه نمونه و برتر کشور انتخاب گردیده است.

این باشگاه همگام با متدهای روز ورزشی جهان، توجه به تیم‌های پایه که یکی از مهم‌ترین اصول باشگاه داری در جهان به شمار می رود را مورد بررسی قرار داده و بر مبنای آن، اصول سه گانه جوان گرایی، بومی گرایی و قرار گرفتن بر روی سکوهای قهرمانی را در دستور کار خود قرار داده است.

 باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان از تاریخ تاسیس تا کنون علاوه بر کسب چندین عنوان قهرمانی، چهره‌های بزرگی را تحویل تیم‌های ملی ایران داده که آنان نیز در لباس تیم ملی ایران موفق به کسب عناوین  امکانات ورزشگاه بزرگ فولاد شهر:

این مجموعه در مساحتی بالغ بر 20 هکتار در فولاد شهر ، مشرف به اتوبان ذوب آهن در حال تکمیل فازهای آخر خود می باشد از امکانات این مجموعه می توان به زمین چمن با گنجایش25000 نفر تماشاگر ، زمینهای تمرین فوتبال، رختکن‌های تیم میزبان و میهمانان و خبر نگاران، اطاق پذیرایی و اتاق کنفرانس خبری اشاره کرد از دیگر امکانات این مجموعه سالن بدنسازی مجهز، پارکینگ عمومی و اختصاصی و سیستم صوتی مناسب می‌باشد. زمین چمن این مجموعه مجهز به سیستم نور می باشد و از آن می توان برای در شب استفاده نمود.
 
سالن ایثار:

  با ظرفیت 3000 نفر تماشاگر ، دارای دو اطاق رختکن ، حمام و انبار می باشد سیستم گرمایی چیلر و مجهز به کفپوش مخصوص که از این سالن می توان برای انجام مسابقات فوتبال سالنی ، والیبال، بسکتبال، هندبال و ... استفاده نمود.

 سالن ورزشگاه بزرگ:

 با ظرفیت 3000 نفرتماشاگر دارای اطاقهای رختکن و داوران می باشد و از آن می توان برای برگزاری و تمرینات رشته های والیبال ، بسکتبال ، هندبال و ... استفاده نمود.

 سالن حجاب:
 
 
این سالن مخصوص بانوان تاسیس شده و دارای سالن‌های بدنسازی، ژیمناستیک، تنیس روی میز،والیبال و بدمینتون می‌باشد

 استخر سرپوشیده:

  این استخر شامل حوضچه بزرگ و یک حوضچه کوچک و سکو برای تماشاگران، سونای خشک و بخار و حوضچه ماساژ (جکوزی) و سیستم کلرزنی اتوماتیک می‌باشد 
 
ورزشگاه ملت
 
این ورزشگاه در شمال شرقی اصفهان در مساحتی بالغ بر 5/3 هکتار احداث گردیده است و از امکانات آن می توان به زمین چمن ، مهمانسرا شامل سه طبقه که در حالت عادی     می تواند پذیرای 70 نفر باشد این مجموعه دارای رستوران و تاسیسات آشپزخانه برای پذیرایی از این تعداد مهمان می‌باشد

از امکانات دیگر این ورزشگاه می توان به سالن سر پوشیده و چند منظوره که گنجایش 5000 نفر را دارد  نیز می توان نام برد این سالن هم اکنون برای مسابقات لیگ حرفه ای والیبال و بسکتبال باششگاههای کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد

دیگر امکانات این ورزشگاه عبارتند از: سالن کنفرانس، کافی نت، میزهای بیلیارد، میزهای تنیس روی میز، سالن بدنسازی، سیستم‌های صوتی و تصویری مرکزی و زمین‌های والیبال  بسکتبال و فوتبال رو باز.

مهمی برای ایران عزیز شده اند.